Je vynikajúci spôsob na odstránenie opuchov v tvári, účinkuje proti vráskam, pretože umožňuje prietok lymfy, ktorá odvádza škodliviny z podkožia. Tým sa bunky regenerujú a detoxikujú.

S pribúdajúcimi rokmi vznikajú na tvári rôzne opuchy, ktoré tvár menia. Najčastejšie a najvýraznejšie sú opuchy očí. Lymfomasáž tváre pomáha nežiadúce príznaky odstraňovať tým, že prebúdza lymfatický systém k aktívnej činnosti. Dotyky tejto masáže sú jemné a ľahké. Pomáha pri únave, spomaľuje proces starnutia a tvorbu vrások. 

Lymfodrenážna masáž tváre a dekoltu - príjemná dotyková masáž, udržiava v činnosti lymfatický systém, ktorý očisťuje telo od škodlivých látok. Samotná masáž sa vykonáva na sucho.

Lymfodrenáž tváre vychádza z poznatkov o lymfatickom systéme tváre. Lymfatický systém z medzibunkových priestorov odplavuje nečistoty, ktoré následne filtruje v lymfatických uzlinách. Zbavuje tak naše telo metabolitov, odpadových látok, a rôznych škodlivých častíc. Vďaka tejto drenačnej činnosti podpora lymfatického systému prináša mnohé benefity.

Podporuje odstránenie:

- opuchov tváre a očí, opuchov po úraze, pri tehotenstve

- spomaľuje tvorbu vrások a kruhov pod očami

- pomáha pri odstraňovaní akné a rôznych kožných defektov

- migrény a bolesti hlavy

- únavy a stresu

- zvyšuje imunitu organizmu

Kontraindikácie kozmetickej lymfodrenáže tváre:

- chrípka, horúčka, akútne zápalové ochorenie

- onkologické ochorenia s výnimkou paliatívnej starostlivosti

- kožné zmeny nejasného pôvodu (nutná konzultácia s kožným lekárom)